Unire Patria – Odzież patriotyczna
kontakt@unirepatria.pl
518 923 728

09:00 - 17:00

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Męskie koszulki patriotyczne

Koszulka patriotyczna Unire Patria to nie tylko sposób, by pokazać społeczeństwu, że jesteśmy dumni z naszej historii. To także forma manifestacji niezadowolenia ze współczesnej polityki historycznej, wewnętrznej i międzynarodowej naszego kraju. Jest to zarazem najbardziej uniwersalna forma odzieży patriotycznej, użyteczna praktycznie w każdej codziennej sytuacji.
Co dla Was mamy?
W naszej ofercie znajdziecie koszulki patriotyczne w różnych kolorach, przedstawiające ilustracje i grafiki patriotyczne związane z historią Rzeczypospolitej. W Unire Patria znajdziecie zarówno ubrania męskie, jak i damskie, a szeroki wybór wzorów sprawia, że łatwo dobierzecie koszulkę, która będzie odpowiadała Waszym charakterom.
Ciągle dbamy o to, aby wzory na naszych koszulkach były unikalne, dlatego nie tylko regularnie wprowadzamy ubrania z nowymi grafikami, ale także ograniczamy nakład – nie produkujmy masowo, dzięki czemu każda koszulka patriotyczna kupiona u nas to gwarancja unikalności na tle społeczeństwa. Liczymy na to, że nasze koszulki i ich wydźwięk będą nie miały istotny wpływ na nadchodzące zmiany w Polsce.
Jakość i trwałość
Najwyższa jakość oferowanych przez nas produktów to dla nas kwestia honoru, dlatego nasze koszulki patriotyczne produkowane są tylko i wyłącznie w Polsce w łódzkich manufakturach. Stosujemy najwyższej jakości, starannie selekcjonowaną bawełnę o gramaturze 210 gram. Nadruki na koszulkach wykonywane są ulepszoną metodą sitodruku, więc ilustracje są praktycznie niezniszczalne i nieblaknące.

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat 15 zł
Co zyskujesz?
- 15 zł na pierwsze zakupy
- informacje o nowościach w sklepie
- dostęp do unikalnych ofert i zniżek
- dołączysz do elitarnej grupy unirepatria
- dowiesz się o promocjach wcześniej od innych!
*Rabat obejmuje cały asortyment sklepu unirepatria.pl
Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdym momencie
Z powodzeniem zapisałeś się do newslettera
Za chwilę otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem na Twój adres e-mail. Postępuj zgodnie z instrukcją w celu potwierdzenia subskrypcji. Jeśli wiadomość nie pojawi się w ciągu 15 minut na Twojej skrzynce, sprawdź folder ze spamem.