Unire Patria – Odzież patriotyczna
kontakt@unirepatria.pl
518 923 728

09:00 - 17:00

Nasza inicjatywa

Będzie szybko i na temat

Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy nie akceptują tego co się dzieje w naszym kraju. Uważamy, że jednym z elementów, które mogą uchronić nasz kraj przed całkowitym upadkiem jest przypomnienie i hartowanie w młodych ludziach pamięci o ważnych i często zapominanych wydarzeniach historycznych, o bohaterach – celowo pomijanych w mediach głównego nurtu, aby przypadkiem młodzi ludzie nie zaczęli się budzić.

Jeśli nie poznamy swojej historii, to zdezorientowani teraźniejszością, nie podejmiemy żadnych działań. Będziemy płynęli po prostu z prądem rzeki, ogłupiani przez media głównego nurtu. Chcemy zjednoczyć Polaków poprzez przypomnienie naszej historii, naszych bohaterów i wartości, którym zawsze Naród Polski był wierny.

Dziś pamięć o chlubnych wydarzeniach i bohaterskich czynach jest szczególnie ważna. W chwili, gdy zgodnie z teorią spiskową, pozbawiani jesteśmy własnego państwa, czyli narzędzia, które mogłoby nas ochronić przed dywersją ideologiczną oraz zabezpieczyć nasze interesy.

W chwili, gdy państwa od wieków nam wrogie realizują na terenie naszego kraju politykę, mającą na celu ograniczenie liczby Polaków, całkowite ograbienie nas i przekształcenie dumnego i potężnego niegdyś Narodu, w zwykłych niewolników.

W chwili, gdy cały świat szykuje się do konfrontacji Stanów Zjednoczonych z Chinami. W tym kontekście wydarzenia na Ukrainie są tylko ruchami pionków na światowej szachownicy, istnieje uzasadniona obawa, iż pozbawieni własnego państwa zostaniemy wmanewrowani w tę
wielką wojnę i to w pierwszym szeregu.

Wyłącznie zjednoczeni i świadomi tego, co dzieje się wokół nas, mamy szansę obudować silną pozycję naszego Państwa na arenie międzynarodowej. Musimy być gotowi odzyskać nasz kraj!

„Unire Patria” oznacza w wolnym tłumaczeniu Zjednoczona Ojczyzna – tylko świadomi, silni i zjednoczeni, możemy walczyć o Polskę mocarną.

Jesteśmy otwarci na współpracę z Wami, ludźmi, którzy chcą, mają pomysły i chęć do działania.
Jeżeli masz jakiś pomysł/pytania pisz śmiało: kontakt@unirepatria.pl

Nie tworzymy produktu dla wszystkich. Nasza odzież powstaje w bardzo małych nakładach. Ilustracje wykonane na naszych koszulkach tworzone są przez najzdolniejszych polskich ilustratorów. Szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości nadruku, który nanoszony jest metodą sitodruku, co gwarantuje ilustracjom trwałość i odporność na wielokrotne pranie.

Stawiamy na bezkompromisową jakość!

Nasz produkt to wyłącznie POLSKA PRODUKCJA.

Bawełna pochodzi z najlepszych łódzkich dziewiarni. Wszystkie metki, wszywki, potniki, nadruki – zostały wyprodukowane w Polsce.

DANE KONTAKTOWE

UNIREPATRIA

Ul.Struga 1
32-600 Oświęcim
Nip: 5492058780
REGON: 360451028

KONTAKT

tel. 518 923 728
e-mail: kontakt@unirepatria.pl

FreshMail.pl
 
Zapisz się do newslettera i odbierz rabat 15 zł
Co zyskujesz?
- 15 zł na pierwsze zakupy
- informacje o nowościach w sklepie
- dostęp do unikalnych ofert i zniżek
- dołączysz do elitarnej grupy unirepatria
- dowiesz się o promocjach wcześniej od innych!
*Rabat obejmuje cały asortyment sklepu unirepatria.pl
Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdym momencie
Z powodzeniem zapisałeś się do newslettera
Za chwilę otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem na Twój adres e-mail. Postępuj zgodnie z instrukcją w celu potwierdzenia subskrypcji. Jeśli wiadomość nie pojawi się w ciągu 15 minut na Twojej skrzynce, sprawdź folder ze spamem.