Unire Patria – Odzież patriotyczna
kontakt@unirepatria.pl
518 923 728

09:00 - 17:00

O marce

Unire Patria oznacza z łaciny Zjednoczona Ojczyzna.

Silny, zjednoczony Naród! Polska potęgą gospodarczą i terytorialną! Chlubnych okresów w historii naszej Ojczyzny nie brakuje – i właśnie do tych pięknych i doniosłych czasów, bohaterskich ludzi i ważnych wydarzeń, nawiązujemy w naszej działalności.

Stawiamy na bezkompromisową jakość. Nasze koszulki i bluzy patriotyczne szyjemy z najwyższej jakości bawełny (bawełna czesana 210 gram). Materiał został starannie wybrany i wyselekcjonowany z najlepszych łódzkich dziewiarni.

Ilustracje wykonane na koszulkach tworzone są przez najzdolniejszych polskich ilustratorów. Dbamy o to, aby wzory były unikalne. Nie produkujemy na masową skalę – stawiamy na najwyższą jakość. Wybierając naszą odzież, zyskujesz produkt unikatowy, w jakości premium.

Nadruk na koszulkach wykonywany jest metodą sitodruku, co gwarantuje ponadczasową trwałość i wyrazistą kolorystykę. Wzór nawet po wielokrotnym praniu – nie blaknie i nie spiera się.

Przed wysyłką do nas, odzież jest poddawana surowej kontroli jakości. Określane są parametry trwałości nadruków, kurczliwości, odporności na tarcie czy pot. Dostarczamy Wam produkt wysokiej jakości – to dla nas sprawa honoru!

Wyłącznie POLSKA PRODUKCJA

Stawiamy na polskie produkty, wspieramy polską gospodarkę. Nasza odzież została uszyta wyłącznie z materiałów wyprodukowanych w Polsce, w łódzkich manufakturach. Wszystkie materiały, metki, wszywki, potniki, nadruki – made in Poland!

Nasze projekty są wyrazem manifestacji niezadowolenia ze współczesnej polityki historycznej, wewnętrznej i międzynarodowej naszego kraju.

Więcej o nas i naszej misji przeczytasz w dziale „Nasza Inicjatywa”.

DANE KONTAKTOWE:

UNIREPATRIA

Ul.Struga 1
32-600 Oświęcim
Nip: 5492058780
REGON: 360451028

KONTAKT

tel. 518 923 728
e-mail: kontakt@unirepatria.pl

FreshMail.pl
 
Zapisz się do newslettera i odbierz rabat 15 zł
Co zyskujesz?
- 15 zł na pierwsze zakupy
- informacje o nowościach w sklepie
- dostęp do unikalnych ofert i zniżek
- dołączysz do elitarnej grupy unirepatria
- dowiesz się o promocjach wcześniej od innych!
*Rabat obejmuje cały asortyment sklepu unirepatria.pl
Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdym momencie
Z powodzeniem zapisałeś się do newslettera
Za chwilę otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem na Twój adres e-mail. Postępuj zgodnie z instrukcją w celu potwierdzenia subskrypcji. Jeśli wiadomość nie pojawi się w ciągu 15 minut na Twojej skrzynce, sprawdź folder ze spamem.