Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś

Lansweeper 9

22 grudnia 2021 Lansweeper 9

Zajmujesz się zawodowo inwentaryzacją sprzętu komputerowego? Jeśli tak, to z pewnością wiesz jak żmudne może być to zadanie, zwłasza w dużej firmie, wyposażonej w wiele jednostek. Na szczęście możesz ułatwić sobie pracę korzystając z Lansweeper 9. O tym co potrafi to oprogramowanie i jakie są jego główne zalety, dowiesz się z naszego artykułu.

Dlaczego warto zdecydować się na Lansweeper 9?

Jest to zaawansowane narzędzie, które ułatwia inwentaryzowanie oprogramowania oraz sprzętu komputerowego. Lansweeper 9 oferuje wiele dodatkowych funkcji i ułatwień, takich jak:

  • Sprawdzanie, które programy mają aktualną licencję – program ten jest w stanie wykryć, w których programach brakuje aktualizacji
  • Integracja z ActiveDirectory – oprogramowanie gromadzi logi błędów z wszystkich urządzeń pracujących w obrębie danej sieci lokalnej.
  • Wysyłanie raportów – z wszystkich działań program wysyła szczegółowe informacje na adres e-mail użytkownika. Jest to możliwe także w wypadku, gdy zostaną wykryte jakieś problemy lub błędy, takie jak brak jakiegoś komponentu.
  • Wszechstronność – przy pomocy tego oprogramowania możliwy jest przegląd oprogramowania i wszystkich komputerów, działających w obrębie danej sieci, a także innych urządzeń peryferyjnych, takich jak np. drukarki, faksy, lub routery.

Co nowego w Lansweeper 9

Najnowsza wersja tego oprogramowania odznacza się pewnymi udogodnieniami. Oto najważniejsze z nich:

  • Odświeżona konsola – unowocześniony został portal użytkownika. Do swojej dyspozycji otrzymasz także zestaw widżetów;
  • Odnajdywanie nielegalnego oprogramowania oraz brakujących aktualizacji;
  • Wykrywanie zagrożeń oraz podejrzanych procesów;
  • Przechowywanie danych w bazie danych SQL Server;
  • Łatwa instalacja – nie trzeba instalować tego programu na wszystkich urządzeniach, wystarczy zrobić to na jednostce administratora danej sieci.

Lansweeper 9 dla każdego

Program ten jest dostępny na stronie sklepu Vebo.pl. Do wyboru masz kilka rodzajów licencji. W zależności od wymagań Twojej firmy możesz wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Wersja Standard przeznaczona jest do obsługi do 500 urządzeń. Pozwala na skanowanie sieciowe, wdrażanie oprogramowania. Zapewnia też wsparcie e-mail oraz liczne udogodnienia. Do wyboru jest także wersja Professional przeznaczona do obsługi do 1000 urządzeń. W jej ramach użytkownik otrzymuje dodatkowo pomoc techniczną poprzez API oraz gwarancję odpowiedzi z działu pomocy do 24 godzin. Możesz także zdecydować się na wersję Ultimate.

Odwiedź vebo.pl i już dzisiaj zacznij inwentaryzacje z Lansweeper 9!

Artykuł sponsorowany

Czym się różni ornat od stuły kapłańskiej?

Redakcja unirepatria.pl

"UniRepatria" to innowacyjna redakcja internetowa, która łączy w sobie obszary biznesu, finansów, domu, urody, zdrowia oraz lifestyle'u. Jej działalność skupia się na dostarczaniu czytelnikom wszechstronnych informacji, praktycznych porad oraz inspirujących artykułów, które pomagają w prowadzeniu satysfakcjonującego i zrównoważonego życia. Zespół redakcyjny "UniRepatria" składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie biznesu, finansów, urody, zdrowia oraz lifestyle'u, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby wspierać czytelników w osiąganiu sukcesów zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej. Celem redakcji "UniRepatria" jest nie tylko dostarczanie wartościowych treści, ale także inspirowanie do pozytywnych zmian i podejmowania świadomych decyzji, które prowadzą do pełni życia i realizacji celów zarówno w dziedzinie biznesu, jak i w życiu codziennym.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Fulfiment - definicja
podatki
Czym powinien wyróżniać się hotel przyjazny klientom biznesowym

Jesteś zainteresowany reklamą?