Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Umywalki z szafką do małej łazienki – którą wybrać

29 października 2021 Umywalki z szafką do małej łazienki

Urządzasz kawalerkę lub apartament o małym metrażu? Zapewne znajdująca się w nim łazienka nie przekracza 4m2 powierzchni i zastanawiasz się jak ją odpowiednio zagospodarować? Jest to trudne zadanie, ale nie niemożliwe. Oprócz kabiny prysznicowej, muszli oraz pralki koniecznie musimy zmieścić również umywalkę z szafką. Warto więc zorientować się na jakie wymiary takiego zestawu możemy sobie pozwolić przeglądając ofertę sklepu Arena Łazienek. Tam z pewnością znajdziemy funkcjonalne produkty o zróżnicowanych wymiarach.

Przede wszystkim pobierz wymiary

Umywalki z szafkami w sklepie https://arenalazienek.pl/pl/c/Umywalki-z-szafka/450 stanowią szeroki asortyment, pochodzący od różnych producentów. Różnią się one więc od siebie stylem, wymiarami oraz sposobem montażu. Jeżeli zależy nam na funkcjonalnym i przemyślanym zagospodarowaniu łazienki, powinniśmy dokładnie rozplanować rozmieszczenie wszystkich elementów. To pozwoli nam na dobranie optymalnie jak największej umywalki z zachowaniem odpowiedniej ilości wolnej przestrzeni. Zanim więc zaczniemy przeglądać oferty w tej kategorii, dokonajmy odpowiednich pomiarów, aby wykluczyć ewentualną pomyłkę i niepotrzebny zwrot zamówienia.

Stojące lub wiszące

Umywalki z szafką różnią się od siebie również sposobem montażu. Wśród dostępnych na stronie ofert wyróżniamy m.in. szafki stojące bądź podwieszane. To przede wszystkim produkty firm takich jak Deante, Cersanit i Elita. Opcją dla osób, które potrzebują znacznie więcej miejsca na drobiazgi będzie cała kolumna umywalkowa firmy Koło. Dodatkowym atutem jest lustro umieszczone na froncie górnej szafki. Jeżeli jednak wolimy sami dopasować odpowiednie dla nas lustro, możemy zdecydować się na wspomniane umywalki z szafkami wiszącymi lub stojącymi. Każda z nich ma swoje zalety, a wybór jest uzależniony od indywidualnych preferencji. Otóż w przypadku szafek stojących mamy znacznie więcej miejsca na przechowywanie środków czyszczących, ręczników itp. Zaś decydując się na szafkę podwieszaną znacznie ułatwimy sobie utrzymanie czystości, a także nie musimy się martwić o szafkę w przypadku zalania np. przez pralkę.

Wygląd też jest ważny

Umywalka z szafką oprócz wymiarów i funkcjonalności musi również współgrać wizualnie z ogólnym zamysłem pomieszczenia. W Arenie Łazienek znajdą coś dla siebie zarówno zwolennicy stylu nowoczesnego, jak i klasycznego. Do wyboru mamy proste konsole firmy Deante, które posiadają dębowe szuflady i odkryte półki. Ich dodatkowym atutem jest teleskopowy syfon, który znacznie bardziej oszczędza miejsce od tradycyjnych rozwiązań. Można również zdecydować się na podwieszane szafki z szufladami w kolorach brązu, czerni, bieli a także szarości. Zależnie od upodobań są dostępne z błyszczącymi lub matowymi frontami i doskonale wpisują się w większość nowoczesnych lub klasycznych pomieszczeń. Dla osób potrzebujących więcej przestrzeni do przechowywania są również szafki stojące z szufladami i drzwiczkami, zależnie od preferencji z podłużnymi lub okrągłymi uchwytami.

Czym się różni ornat od stuły kapłańskiej?

Redakcja unirepatria.pl

"UniRepatria" to innowacyjna redakcja internetowa, która łączy w sobie obszary biznesu, finansów, domu, urody, zdrowia oraz lifestyle'u. Jej działalność skupia się na dostarczaniu czytelnikom wszechstronnych informacji, praktycznych porad oraz inspirujących artykułów, które pomagają w prowadzeniu satysfakcjonującego i zrównoważonego życia. Zespół redakcyjny "UniRepatria" składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie biznesu, finansów, urody, zdrowia oraz lifestyle'u, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby wspierać czytelników w osiąganiu sukcesów zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej. Celem redakcji "UniRepatria" jest nie tylko dostarczanie wartościowych treści, ale także inspirowanie do pozytywnych zmian i podejmowania świadomych decyzji, które prowadzą do pełni życia i realizacji celów zarówno w dziedzinie biznesu, jak i w życiu codziennym.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

idealne pokrycie dachowe
Jak wybrać deskę kuchenną
Zalety donic z fiberglass

Zalety donic z fiberglass

17 listopada 2021

Jesteś zainteresowany reklamą?