Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Triki makijażowe, które musisz znać – sprawdź to!

27 czerwca 2021

W makijażu chodzi przede wszystkim o to, aby się w nim dobrze czuć! Czasem przez długi czas szukamy swojego stylu, który będzie do nas pasował. Makijaż powinien podkreślać naszą urodę i wydobywać z niej to, co najlepsze. Nie da się też zaprzeczyć, że może on ukryć drobne mankamenty w wyglądzie. Po to też jest! W naszym artykule znajdziesz kilka trików makijażowych, które pozwolą Ci jeszcze lepiej wykonać swój make-up! Warto je znać i wykorzystywać na co dzień lub na ważne wydarzenia!

Jak optycznie powiększyć usta? Sprawdzony sposób!

Wielu z nas zależy na tym, aby w makijażu podkreślić nasze usta. Oczywiście chodzi też o ich powiększenie! Pełne, wydatne usta da się osiągnąć w kilku prostych krokach. Zaczynamy od konturówki. To dzięki niej możemy delikatnie wyrysować kształt ust, który chcemy osiągnąć. Nie mój się wyjechać poza ich kontur! Jednak należy to zrobić jedynie w centralnej części ust – nie w kącikach. Teraz delikatnie wypełnij konturówką usta, ale tylko zewnętrzną część. Środek pokryj jaśniejszą szminką! Dzięki temu usta optycznie staną się pełniejsze. Dodaj jeszcze błyszczyk, a efekt będzie naprawdę super! Najlepsze kosmetyki do ust i więcej porad: sophieczerymojasklep.pl.

Jak podkreślić kontur twarz makijażem? Bardzo prosto!

Konturowanie twarzy to najlepszy trik makijażowy! Możemy dzięki temu wyszczuplić ją, podkreślić policzki i wyciągnąć najważniejsze elementy! Wystarczy bronzer, rozświetlacz i róż. Bronzer nałóż na szczyt czoła, pod żuchwę oraz pod kości policzkowe. Następnie rozświetlaczem podkreśl łuk kupidyna, dół łuków brwiowych, szczyty kości policzkowych oraz kąciki oczu. Róż nałóż w odległośći na szerokość dwóch palców od nosa, na policzki. To sprawdzony sposób na idealne umiejscowienie różu! Tak wykonturowana twarz staje się podkreślona, szczuplejsza i zdecydowanie wyrazistsza!

Jakie triki warto jeszcze znać?

Obecnie można znaleźć masę innych trików, które są bardzo przydatne! Warto przeglądnąć YouTube czy TikTok w poszukiwaniu inspiracji. Jednak trzeba wiedzieć, że nie wszystkie triki są rzeczywiście skuteczne! Niektóre warto brać przez pół i podchodzić do nich z rozwagą. Jednak bardzo dużo rzeczywiście się sprawdza i wprowadza nasz makijaż na wyższy level! Z pewnością wiele z nich zaczniesz wykorzystywać codziennie w makijażu! Koniecznie sprawdź i wybierz te najlepsze dla Ciebie! Zacznij od tych z naszego artykułu. Makijaż będzie idealny!

Czym się różni ornat od stuły kapłańskiej?

Redakcja unirepatria.pl

"UniRepatria" to innowacyjna redakcja internetowa, która łączy w sobie obszary biznesu, finansów, domu, urody, zdrowia oraz lifestyle'u. Jej działalność skupia się na dostarczaniu czytelnikom wszechstronnych informacji, praktycznych porad oraz inspirujących artykułów, które pomagają w prowadzeniu satysfakcjonującego i zrównoważonego życia. Zespół redakcyjny "UniRepatria" składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie biznesu, finansów, urody, zdrowia oraz lifestyle'u, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby wspierać czytelników w osiąganiu sukcesów zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej. Celem redakcji "UniRepatria" jest nie tylko dostarczanie wartościowych treści, ale także inspirowanie do pozytywnych zmian i podejmowania świadomych decyzji, które prowadzą do pełni życia i realizacji celów zarówno w dziedzinie biznesu, jak i w życiu codziennym.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Modele Volkswagen dostępne w leasingu JAK ABONAMENT
Poznaj SUV-y marki SEAT

Poznaj SUV-y marki SEAT

30 stycznia 2024

Czym się różni ornat od stuły kapłańskiej?

Jesteś zainteresowany reklamą?